כמה פעמים אמרתם לעצמכם שדי! שהגיע הזמן להשקיע בעצמכם ולראות אדם בריא יותר, שלם ומחוטב יותר? אם אתם רוצים לשנות אורח חיים לבריא וספורטיבי, ללמוד ליהנות מאוכל ועדיין לרדת במשקל, להיות שמחים ופעילים יותר- אז קבוצת ההרזיה והכושר שלנו במודיעין היא בשבילכם!

זאת לא עוד קבוצה

Sharon Aviv wight lose
שרון אביב ממודיעין, השיל מעל 20 ק"ג ושינה את גילו הביולוגי מ- 56 ל- 26

הקבוצה נולדה מתוך רצון לעזור לאנשים להתמודד עם המכשולים הפיזיים והמנטליים הכרוכים בתהליך השינוי ומתבססת על ניסיון של שנים בתחום האימון והתזונה.

למי זה מיועד? 
גברים ונשים בעלי עודף משקל – 10 ק"ג ומעלה שהצטבר עם השנים/ לידות/ שגרה ועומס יומיומי שניסו מגוון דיאטות/ שיטות לירידה במשקל אך ללא הצלחה ומעוניינים לרדת במשקל בצורה בריאה תוך שילוב תזונה מאוזנת וספורט.

השיטה:
שיטת הקבוצה מתמקדת בשינוי תפיסה, שימוש נכון בתזונה לצורך ירידה במשקל ושילוב של אורח חיים ספורטיבי.
זאת לא דיאטה! 
המסגרת הקבוצתית יוצרת תמיכה ומוטיבציה, בנוסף לליווי צמוד של הצוות ויומן אוכל יומי אישי מול המנחה. אחת לחודש מתקיים מפגש עם שרית גולר, מנחת NLP שמלמדת אותנו לשנות דפוסי חשיבה.
אימוני הכושר מותאמים לרמה, מגוונים וסוחפים!
אחת לחודש נפגשים למדידות ומפגש אישי עם המנחה והמאמן.

ליאת מנשה ממודיעין, השילה מעל 30 ק"ג וירדה מ- 55 דק בריצת 10 ק"מ
Yael weight lose Adam Hen
יעל נקר מנילי, השילה 15 ק"ג, 9% שומן ו- 8 ס"מ בהיקפי תבור

הצוות:
מאמני כושר, מנחה לאורח חיים בריא, מנחת NLP.

צוות המאמנים במועדון הריצה, כושר והרזיה של אדם חן במודיעין

עלות:
350 ש"ח בחודש. לנרשמים ל- 3 חודשים הנחה.

מה זה כולל?
2 אימוני כושר בשבוע, הרצאה מקצועית עם מנחת NLP לשינוי תפיסה, פגישה אישית עם המאמן והמנחה אחת לחודש למעקב ובקרת מדדים, תפריט תזונה וניהול יומן אוכל יומיומי בוואטסאפ מול המנחה, תמיכה ועזרה צמודה של המנחה והצוות, מפגשי ריצה/ הליכה קבוצתיים והמון מוטיבציה ואנרגיות מהצוות והמועדון כולו.

התקשרו אדם חן 0544930338 או השאירו הודעה ונחזור בהקדם

מעוניין להצטרף? מחכים לך!

השאר פרטים ואת פנייתך ונחזור תוך יום עסקים אחד

קבוצת ריצה במודיעין

אנחנו מגדירים יעדים, רצים בשביל הכיף, רצים בשביל הבריאות, רצים בשביל תוצאה, רצים בשביל הדרך, רצים בעזרת הקבוצה שנותנת לנו כח- ורצים כי אנחנו פשוט יכולים!

קבוצת כושר במודיעין

אווירה מקפיצה, אנרגיות מדהימות, אימונים מגוונים, מתאמנים בכל הרמות וכל הגילאים. צוות מאמנים מקצועי ומנוסה שירעיד לכם את השרירים בכל ימות השבוע!

קבוצת הרזיה במודיעין

אם אתם רוצים לשנות אורח חיים לספורטיבי ובריא, ללמוד ליהנות מאוכל ועדיין לרדת במשקל ולשפר מדדים, להיות שמחים ופעילים יותר- אז הקבוצה הזאת היא בשבילכם!

אימונים אישיים במודיעין

מאמנים מקצועיים שילוו אותך באופן שוטף לא רק באימון אלא ידאגו להרגשה שלך גם לפניו ואחריו. אימונים מגוונים וסוחפים- אימוני TRX, ריצה, כח, אירובי, אנאירובי ועוד.

סגירת תפריט