עוד לא שמעתם על קבוצת הריצה שלנו במודיעין ואתם מחפשים קבוצה שהיא כמו משפחה? עם הישגים, תוצאות והמון המון כיף? אנחנו מחכים לכם.
ממספר בודד של חבר'ה שרצו לרוץ להנאתם, היום אנחנו מועדון של מעל 130 מתאמנים בקבוצות הריצה, הכושר והרזיה בכל הרמות.

זאת לא עוד קבוצה

running-group-adam-hen-cover
קבוצת הריצה באימון עליות

יש בינינו פודיומיסטים גברים ונשים וכאלה שהתחילו לרוץ לראשונה בקבוצה והיום מסיימים מרתונים מלאים. יש כאלה שעושים דרך מטורפת כדי לרדת במשקל ולשנות אורחות חיים. בנוסף אנחנו עורכים תחרויות פנימיות למועדון- כמו אתגר הפלאנק – הזוכה בתחרות האחרונה נשאר בפלאנק 22 דקות

running race modiin
מירוץ מודיעין 2018
run adam hen
אחת מהריצות החגיגיות בהר איתן

מייסד הקבוצה הוא אדם חן, מאמן כושר וריצות למרחקים ארוכים עם ניסיון של מעל עשור בריצות ארוכות החל מ-5 ק"מ ועד למרתון.

למי זה מיועד?
בקבוצה רצים בכל הגילאים, כאלו שהתחילו מ-0 ק"מ והגיעו לסיום מוצלח במרוצים של 5, 10, 21 ק"מ ומרתון מלא. רצים ורצות המגיעים מתחומים שונים של החיים, צעירים, בוגרים ומבוגרים, אשר כיום משלבים את הריצה כחלק משגרת היומיום שלהם.
קבוצת הריצה מותאמת לכל מתאמן באופן אישי. יש לנו רצים בכל הרמות, כך שתוכלו להתאמן עם אנשים בדיוק כמוכם. בנוסף לריצות בקבוצה, יש תכנית דו-שבועית מותאמת לרץ. התוכנית מותאמת לרמת הכושר, אימוני עבר והווה ופציעות או במגבלות אחרות. כל זאת על מנת להבטיח התקדמות מקסימלית ליעדים שהוגדרו.

צוות המאמנים במועדון הריצה, כושר והרזיה של אדם חן במודיעין

איפה ומתי נפגשים?
כל השבוע, מראשון עד שישי בבוקר, פעמיים ביום (כולל אימוני כוח) ובשבת ריצות נפח ארוכות

האג'נדה שלנו
"זאת לא רק ריצה – זאת דרך חיים!
אנחנו מגדירים יעדים, רצים בשביל הכיף, רצים בשביל הבריאות, רצים בשביל תוצאה, ורצים בשביל הדרך. אנחנו רצים בעזרת הקבוצה שנותנת לנו כוח ורצים כי אנחנו פשוט יכולים".

עלות:
250 ש"ח בחודש.

מעוניין להצטרף? מחכים לך!

השאר פרטים ואת פנייתך ונחזור תוך יום עסקים אחד

מעבר לריצות ישנם אימוני כוח בשעות גמישות, אירובי, אנאירובי, למתחילים, מתקדמים וכל הרמות. אנחנו נפגשים מעבר לריצות של הקבוצה לריצות בים, בילויים, ערבי גיבוש ועוד.
הצטרפו לקבוצת צעירה בנפש, עם רעות יוצאת דופן וערבות הדדית מרגשת שמכניסה לחיים המון אנרגיות וכיף. 

קבוצת ריצה במודיעין

אנחנו מגדירים יעדים, רצים בשביל הכיף, רצים בשביל הבריאות, רצים בשביל תוצאה, רצים בשביל הדרך, רצים בעזרת הקבוצה שנותנת לנו כח- ורצים כי אנחנו פשוט יכולים!

קבוצת כושר במודיעין

אווירה מקפיצה, אנרגיות מדהימות, אימונים מגוונים, מתאמנים בכל הרמות וכל הגילאים. צוות מאמנים מקצועי ומנוסה שירעיד לכם את השרירים בכל ימות השבוע!

קבוצת הרזיה במודיעין

אם אתם רוצים לשנות אורח חיים לספורטיבי ובריא, ללמוד ליהנות מאוכל ועדיין לרדת במשקל ולשפר מדדים, להיות שמחים ופעילים יותר- אז הקבוצה הזאת היא בשבילכם!

אימונים אישיים במודיעין

מאמנים מקצועיים שילוו אותך באופן שוטף לא רק באימון אלא ידאגו להרגשה שלך גם לפניו ואחריו. אימונים מגוונים וסוחפים- אימוני TRX, ריצה, כח, אירובי, אנאירובי ועוד.

סגירת תפריט